Kursy

 

Antidotum na narcyzm i toksyczne relacje

Zgłębiasz narcyzm i toksyczne relacje miesiącami, a Twoje życie nie zmienia się na lepsze? Masz głowę pełną wiedzy na temat narcyzmu i toksycznych relacji, a nadal nie umiesz tej wiedzy zastosować dla prawdziwej wolności? Potrzebujesz spojrzeć na narcyzm i toksyczne relacje z szerszej perspektywy i zacząć na nowo żyć zgodnie z ruchem miłości.

Aby zacząć na nowo płynąć zgodnie z ruchem miłości, potrzebujesz zrozumieć, co wprowadziło Cię w życiowy impas, jakie nieświadome kreacje zaprowadziły Cię w toksyczne relacje, jakie masz konflikty w podświadomości, jakie programy stanowią swoisty error w Twoim umyśle i jak to wszystko trzyma Cię w wewnętrznym zniewoleniu odbierając nadzieję.

Zapraszam Cię do nakreślenia drogi wyjścia z piekła Twojego umysłu. W tym kursie proponuję Ci metaforą studni wyjście z życiowego dna, po czym wychodząc poza studnię uwierzysz na nowo, że wokół jest wiosna. Gdy to zrobisz, będziesz sam potrafił przejść do fascynującego etapu, który nazywam dożywotnim rozwojem ludzkiego potencjału z uszanowaniem nadrzędnych praw wszechświata po to, by Bóg ujrzał w Tobie swój majestat. To moja definicja tzw. zbawienia i poczucia szczęścia.

Pożegnaj swoje duchy przeszłości.

Gdy masz niespłacony kredyt, rosną Ci odsetki, gonią Cię wierzyciele, a Ty zamiast umówić się z nimi na spotkanie i ustalić możliwe warunki do rozliczenia, uciekasz, wymazujesz z pamięci, nienawidzisz listonosza za avizo z banku, a sny przeklinasz, to jedynie zapętlasz swoje życie. Gdy proces zapętlania trwa przez dziesiątki lat, owa lina jest odczuwalna nie tylko w Twoim splocie słonecznym, ale już i na szyi.

Jestem tu, aby z empatycznym prowadzeniem i wiedzą o ludzkiej psychice i prawach nadrzędnych wszechświata, poprowadzić Cię do odważnego spojrzenia w oczy duchom z przeszłości. One nie odpuszczą, Ty możesz. Będę z Tobą przez cały proces, tuż obok, ale to Twoje oczy będą spoglądały sobie w oczy na kolejnych etapach życia. Będę z Tobą przez cały proces, tuż obok, ale to Twój splot słoneczny na nowo poczuje największe lęki. Zapewniam Cię, że nic tak nie leczy duszy i ciała, jak powrót na miejsce zbrodni i postawienie się duchom z przeszłości. Przeżyjesz, bo dziś już jesteś dorosły.

Postawienie się duchom z przeszłości wymaga odwagi, zaufania do swoich zasobów, a nade wszystko postanowienia, że z miłości do siebie, uwolnisz się ze wszystkich zapętleń. Tylko wtedy możesz rozliczyć przeszłość, wziąć zwycięski oddech i zasiąść do świadomego zaplanowania swojej przyszłości.

Wyobraź sobie całą tę drogę, jak etapy ratowania siebie na kolejnych etapach życia. Każde pojedyncze odpętlenie, to spłacona rata. Na koniec się dowiesz, że ten dług spłacałeś wobec swojej duszy. Odpętlona dusza poprowadzi dalej Twoje życie. Podobno dusza waży 2 gramy, ale ma wielką moc rozświetlania ludzkiej drogi. Gdy leży pod ciężarem win, wstydu, traumy i innych ciężkich emocji i lęków, niestety bez Twojej wolnej woli, pozostajesz w ciemności i z pętlą na szyi.

Instrukcja wyjścia z toksycznej relacji

Instrukcja wyjścia z toksycznej relacji pomoże Ci znaleźć przyczynę wchodzenia w relacje toksyczne. Odpowiadając na wiele pytań z tego materiału, zrozumiesz dynamikę toksycznej relacji. Każda ze stron pełni rolę, bez której relacja toksyczna nie mogłaby zaistnieć.

Dowiedz się, co Ty wnosisz do relacji toksycznej, a lecząc to w sobie staniesz się nieatrakcyjnym obiektem dla osób toksycznych i manipulatorów oraz sam nie będziesz współtwórcą relacji o charakterze destrukcyjnym.

Wyrośnij na swojej ranie- autoterapia traumy.

Ten kurs służy do samodzielnej pracy nad sobą. Zawiera cenną wiedzę, medytacje, instruktaże wyprowadzania traumy z ciała. Czas potrzebny na przyswojenie wiedzy, nauczenie się metod pracy z traumą oraz utrwalenie nowych nawyków, to około 3 miesiące. To program do samodzielnej terapii traumy. Projekt w samym meritum jest jedną logiczną całością i służy odzyskaniu wewnętrznej wolności. Realizując ten program wyobrażaj sobie, jak idziesz przez własne życie i zbierasz dane o sobie, niezbędne do rozpoznania Twojej życiowej rany. Rozpoznanie rany, to odszukanie swojego najtrudniejszego doświadczenia, czy typu doświadczeń z dzieciństwa i/lub młodości, które wyryły w Twojej psychice coś na kształt traumy lub traumatycznego doświadczenia. Z biologicznego punktu widzenia, to wyżłobienie takiego pragnienia w człowieku, by było inaczej. Gdy popatrzysz na swoją traumę z szerszej perspektywy, dostrzeżesz być może, że jest ona biologicznym motywatorem do transformacji Twojej świadomości. Dlaczego? Bo tak bardzo pragniesz, by było inaczej, niż doświadczałeś. Dopuszczenie do świadomości, że na ogół czułeś się: odrzucany, porzucany, upokarzany, zdradzany lub traktowany niesprawiedliwie, pomaga dostrzec swoją życiową ranę i rozpocząć transformację.

Zaplanuj świadomie swoją przyszłość

Aby zaplanować świadomie swoją przyszłość, potrzebujesz poznać siebie, swoje schematyczne postepowanie, lęki, cechy osobowości, słabe i mocne strony, a nade wszystko sprawdzić, czy jesteś gotowy wziąć odpowiedzialność za Twoje spełnione marzenia.
Wiesz, że znakomita część ludzkiej populacji nie spełnia marzeń z prostego, aczkolwiek nieuświadomionego powodu, jakim jest niechęć do wzięcia pełnej odpowiedzialności nie tyle za porażkę, co za sukces.
W momencie wzięcia pełnej odpowiedzialności za osobisty sukces trzeba się zmierzyć z ostatecznym puszczeniem naiwności dziecięcej, myślenia magicznego i życzeniowego, pożegnaniem osobistych iluzji, zarzucić oczekiwania względem innych.
Skoro tu jesteś, ufam, że wstawiasz się do odpowiedzialności za Twój sukces.

Terapia przez ciało- ćwiczenia instruktażowe do terapii traumy.

W przygotowaniu

Zintegruj swoją osobowość, stań się autonomiczny.

W przygotowaniu

Antidotum na narcyzm i toksyczne relacje – wersja audio.

W przygotowaniu

notifications_none

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

clear