O mnie

Nazywam się Beata Szymańska. Urodziłam się w 1977 roku, 16 października na Mazowszu. Jestem rasową słowianką, zodiakalną wagą, eneagramową 9. Kocham życie i wszelkie stworzenie. Najbardziej leży mi na sercu życie zgodne ze swoją duszą. To mój wewnętrzny wyznacznik osobistego poczucia szczęścia. Charakteryzuje mnie ekspresja, ciekawość świata, zachwyt ciągłym rozwojem, ludzka psychika, kocham naturę, zdrowe jedzenie, taniec i teatr. Podobno mam nietypowe poczucie humoru, może dlatego, że kocham bawić się życiem i wcielać w różne postaci.

Pracuję jako psychoterapeuta oraz trener tańca terapeutycznego. Terapia, jaką oferuję to stworzenie empatycznej i kompetentnej przestrzeni dla Ciebie, abyś mógł odkrywać swoją autonomię oraz obudzić swój pełen potencjał. Nie korzystasz ze swojego pełnego potencjału, jeśli w dzieciństwie lub młodości doznałeś zranienia.

Zranienia dotyczą przekroczeń fizycznych i psychicznych, subiektywnie odczutych przez Ciebie. Te zranienia zaburzają percepcję i bycie jednostką autonomiczną. Dopóki w Twoim systemie siedzi nieprzepracowana życiowa rana, nie jesteś sobą. Twój system operacyjny jest nastawiony głównie na zapobieganie ponownemu zranieniu, nie na pełen rozkwit Twojej autonomii.

Dobrym wskaźnikiem nieprzepracowanego zranienia jest ciągłe odczuwanie wewnętrznego napięcia, co możesz odczuwać jako obezwładniające zarządzanie Tobą od środka, ciągłe chorowanie czy poczucie wewnętrznej pustki. Bezskuteczną próbą minimalizacji wewnętrznego napięcia są zachowania kompulsywne (pracoholizm, perfekcjonizm, seksoholizm, objadanie się, narkotyzowanie, używki, hazard, zasługiwanie na miłość, nadmierna kontrola, surowość etc). Jedynym skutecznym sposobem na przepracowanie Twojego zranienia jest wyrośnięcie na Twojej życiowej ranie, do czego Cię zapraszam w terapii.

Terapia ma charakter sesji, w czasie których rozpoznajemy Twoją życiową ranę i przechodzisz przez proces jej transformacji. Niezwykle przyspieszającym w procesie rozpoznawania i transformacji rany jest praca poprzez ciało. Zapraszam Cię do spotkań terapeutycznych w sesjach Skype oraz w sali tańca terapeutycznego.

Moje życie zawodowe i edukacja:

  • 1992-1996 – technik technologii żywności, Mława
  • 2001-2008 – mgr inż. technologii żywności SGGW Warszawa
  • 1998-2019 – praca zawodowa jako technolog żywności
  • 2014-2018 – psychodietetyka Łódź WSBINOZ
  • 2019/2020 – kurs technik terapii tańcem i analizy ruchu, Ośrodek Terapii Tańcem i Ruchem IBA Warszawa
  • 2019-2021 – psychologia transpersonalna, Portugalia dr Izabela Kopaniszyn (MasterYourLife)
  • Od 2018 własna działalność gospodarcza w firmie Powrót do natury Beata Szymańska

Powrót do natury to przestrzeń, w której inspiruję ludzi do życia w zgodzie ze swoją duszą. To gwarancja zdrowia i spełnienia. Pracuję z umysłem na spotkaniach terapeutycznych oraz z ciałem na warsztatach tańca terapeutycznego. Moje prowadzenie jako terapeuty ma charakter kompetentnej i empatycznej obecności. Otwartość na współpracę owocuje samopoznaniem. Dzięki temu możesz samodzielnie kreować swoje życie w zgodzie z własną duszą.

notifications_none

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

clear