Wydarzenia

taniec terapeutyczny

Taniec terapeutyczny na co dzień - codzienna aktywność na dobry początek dnia

W każdy wtorek i czwartek w godzinach 8 - 10 rano zapraszamy serdecznie na zajęcia z tańca terapeutycznego. Podczas warsztatów stosujemy szereg czynników leczących w psychoterapii tańcem i ruchem (DMT), stosujemy metafory taneczne, wcielamy się w rożne postaci, tworzymy różne frazy obrazujące nastrój, stosunek do świata, sposób wyrażania siebie. Przyjdź na spotkanie do Szkoły Tańca Jankowski, zapraszamy!

szczegółowe informacje
zdrowy kręgosłup

Taneczny masaż kręgosłupa

Zmagasz się z otyłością lub nadwagą, przewlekłym stresem, brakiem codziennej aktywności? Cierpisz z powodu napięć w ciele, cierpisz z powodu chorób ze stresu? Jeśli tak, ten warsztat jest dla Ciebie!

szczegółowe informacje
warsztat o stresie

Psychologiczne aspekty zdrowia, choroby ze stresu

Udział w tym warsztacie pozwoli Ci kompleksowo poznać współzależność zdrowia fizycznego od psychiki. Dowiesz się jak wiele chorób i dolegliwości jest wytworem naszej osobistej kreacji. To niezwykła przygoda do poznania samego siebie.

szczegółowe informacje
warsztat o otyłości

OTYŁOŚĆ - ZROZUMIEĆ I POŻEGNAĆ

Serdecznie zapraszamy na półroczny warsztat on-line pod okiem psychodietetyka. Rozpoczynamy już 4 marca 2020 roku i kończymy 26 sierpnia 2020 roku. Wasztat zakłada 48h cotygodniowych wykładów. Aby pobrać cały program warsztatów prosimy kliknąć w link poniżej.

szczegółowe informacje
warsztaty dla dwojga

Pokochaj swoje ciało - warsztaty dla dwojga

Warsztaty mają na celu uzyskanie harmonii pomiędzy ciałem, umysłem, emocjami i duszą poprzez lecznicze zastosowanie rytmu i elementów taneczno-ruchowych. Skutkiem takiej pracy jest dotarcie do swojego wnętrza, do prawdziwych potrzeb, do prawdziwego Ja. Owocem zaś niewysłowiona radość z istnienia w swej prawdziwej tożsamości, odzyskanie sprawczości i zdrowia na każdym jego poziomie.

szczegółowe informacje

Minione wydarzenia

warsztat witalność

Taniec terapeutyczny - warsztat 15.03

Odzyskaj witalność na wiosnę! Już 15 marca w godzinach 16-18 w Centrum Yogi zajęcia z tańca terapeutycznego. Przyjdź, jeśli borykasz się z nadwagą lub otyłością, jeśli cierpisz na napięcie w ciele lub jesteś ociężały po zimie. Chcesz wzmocnić swoją odporność na wiosnę i obudzić w sobie radość życia? Spotkajmy się na zajęciach :)

szczegółowe informacje
warsztat witalność

Warsztat dla kobiet na Dzień Kobiet

Chcesz obudzić w sobie wewnętrzną boginię? Chcesz na nowo zacząć kwitnąć? Ten warsztat jest dla Ciebie! Spotkanie krzewiące zdrowie i piękno kobiet na Dzień Kobiet. Zapraszamy!

szczegółowe informacje
warsztat o tańcu terapeutycznym

W zdrowym ciele, zdrowy duch

Serdecznie zapraszamy na warsztat, gdzie poznasz taniec terapeutyczny, poświęcony odzyskiwaniu harmonii w ciele, umyśle i duszy człowieka. Zapraszamy wszystkich, którzy czują, że już dawno stracili lekkość bytu.

zapisy
warsztat o gniewie

Tanecznym krokiem do zdrowia i pięknej sylwetki pod okiem psychodietetyka

Na warsztatach będziemy sięgać do źródeł nadwagi i otyłości zakodowanych w naszej psychice. Warsztaty te będą przedzieraniem się przez różne emocje do informacji w Twoim ciele. Dowiesz się dlaczego zajadasz stres, nagradzasz się jedzeniem, kompensujesz pustkę wewnętrzną słodyczami. Pierwszy warsztat będzie próbą zrozumienia swojego gniewu w kontekście otyłości.

szczegółowe informacje zapisy