Kurs samodzielnej terapii traumy


Wyrośnij na swojej ranie


Ten kurs służy do samodzielnej pracy nad sobą. Zawiera cenną wiedzę, medytacje, instruktaże wyprowadzania traumy z ciała. Czas potrzebny na przyswojenie wiedzy, nauczenie się metod pracy z traumą oraz utrwalenie nowych nawyków >3 miesięcy. To program do samodzielnej terapii traumy.


Projekt w samym meritum jest jedną logiczną całością i służy odzyskaniu wewnętrznej wolności. Realizując ten program wyobrażaj sobie, jak idziesz przez własne życie i zbierasz dane o sobie, niezbędne do rozpoznania Twojej życiowej rany.


Rozpoznanie rany, to odszukanie swojego najtrudniejszego doświadczenia, czy typu doświadczeń z dzieciństwa i/lub młodości, które wyryły w Twojej psychice coś na kształt traumy lub traumatycznego doświadczenia. Z biologicznego punktu widzenia, to wyżłobienie takiego pragnienia w człowieku, by było inaczej.


Gdy popatrzysz na swoją traumę z szerszej perspektywy, dostrzeżesz być może, że jest ona biologicznym motywatorem do transformacji Twojej świadomości. Dlaczego? Bo tak bardzo pragniesz, by było inaczej, niż doświadczałeś. Dopuszczenie do świadomości, że na ogół czułeś się: odrzucany, porzucany, upokarzany, zdradzany lub traktowany niesprawiedliwie, pomaga dostrzec swoją życiową ranę i rozpocząć transformację.


Aby uzyskać dostęp do kursu, przejdź do sklepu on-line, dokonaj zakupu kursu. Po dokonaniu wpłaty i pojawieniu się środków na koncie firmy, wyślę Ci hasło dostępu na Twój adres e-mail.


notifications_none

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

clear