O mnie

Nazywam się Beata Kowalska. Urodziłam się w 1977 roku, 16 października na Mazowszu. Jestem rasową słowianką, zodiakalną wagą, eneagramową 9. Kocham życie i wszelkie stworzenie. Najbardziej na sercu leży mi równowaga. To mój wewnętrzny wyznacznik osobistego poczucia szczęścia. Charakteryzuje mnie ekspresja, ciekawość świata, zachwyt ciągłym rozwojem, ludzka psychika, kocham naturę, zdrowe jedzenie, taniec i teatr. Podobno mam nietypowe poczucie humoru, może dlatego, że kocham bawić się życiem.

Z wykształcenia jestem mgr inż. technologii żywności (SGGW W-wa) oraz psychodietetykiem (WSBiNOZ Łódź). W latach 1992-2019 pracowałam jako technolog żywności. Równolegle od 2013 roku zajmuję się dietetyką szeroko rozumianą, zwłaszcza w kontekście psychiki, nawyków, zachowań żywieniowych, otyłości, zaburzeń odżywiania, nadwrażliwości pokarmowych itp. Niezwykle fascynują mnie choroby psychosomatyczne, u podstaw czego leżą własne doświadczenia. Obecnie jestem słuchaczem holistycznych studiów transpersonalnych w Instytucie Nelumbo Izabeli Kopaniszyn w Portugalii, w celu pogłębiania wiedzy o duszy człowieka (psyche-dusza). Ponadto jestem trenerem tańca terapeutycznego opartego na psychoterapii tańcem i ruchem (DMT). Osobiście prowadzę warsztaty mające na celu dotrzeć do źródeł otyłości i zaburzeń obrazu własnego ciała.

Powrót do natury to przestrzeń, gdzie uczę pacjentów osobistej kreacji zdrowia fizycznego i psychicznego. Pracuję z umysłem na spotkaniach terapeutycznych oraz z ciałem na warsztatach tańca terapeutycznego. Jeśli potrzebujesz, by poprowadzić Cię w procesie odzyskania zdrowia fizycznego lub psychicznego, zapraszam do współpracy

Moja domena "Życie nie jest problemem do rozwiązania, tylko tańcem do zatańczenia" (Alan Watts)