AKADEMIA ZDROWIA

AKADEMIA ZDROWIA

Projekt w samym meritum jest jedną logiczną całością. To proces OD ROZPOZNANIA ŻYCIOWEJ RANY DO JEJ TRANSFORMACJI. Rozpoznanie rany, to odszukanie swojego najtrudniejszego doświadczenia, czy typu doświadczeń w dzieciństwie i młodości, które wyryły w Twojej psychice coś na kształt traumy lub traumatycznego doświadczenia. Z biologicznego punktu widzenia, to wyżłobienie takiego uczucia w człowieku, by było inaczej. Dlatego trauma jest biologicznym motywatorem do transformacji ludzkiej świadomości. Dlaczego? Bo tak bardzo pragniesz, by było inaczej, niż doświadczałeś. Dopuszczenie do świadomości, że na ogół czułeś się odrzucany, porzucany, upokarzany, zdradzany lub traktowany niesprawiedliwie, pomaga dostrzec swoją życiową ranę i rozpocząć transformację.

Gratuluję każdemu, kto zdecyduje się w AKADEMII ZDROWIA przejść proces transformacji rany. Gdybym jednym zdaniem mogła zaprosić Cię do tego projektu, to brzmiałoby: WYROŚNIJ NA SWOJEJ RANIE!

W programie:

1 ETAP Rozpoznaj swoją ranę

-droga duszy, wybór lekcji

-dzieciństwo

-trauma mała lub duża

-mechanizmy obronne na traumę

-styl przywiązania

-role w rodzinie

-schematy, przekonania

-choroby, a Twoja rana

-relacje ze światem, a Twoja rana

-predyspozycje, talenty, zainteresowania

-obecne problemy, a rana

2 ETAP Transformacja rany

-ego, jak pokonać lęki

-napięcie wewnętrzne i kompulsje

-techniki leczenia traumy

-techniki zarządzania emocjami

-rozwijaj zasoby

-pasja jako motor napędowy do wzrostu.

notifications_none

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

clear