Kursy

Antidotum na narcyzm i toksyczne relacje
Zgłębiasz narcyzm i toksyczne relacje miesiącami, a Twoje życie nie zmienia się na lepsze? Masz głowę pełną wiedzy na temat narcyzmu i toksycznych relacji, a nadal nie umiesz tej wiedzy zastosować dla prawdziwej wolności? Potrzebujesz spojrzeć na narcyzm i toksyczne relacje z szerszej perspektywy i zacząć na nowo żyć zgodnie z ruchem miłości.
Aby zacząć na nowo płynąć zgodnie z ruchem miłości, potrzebujesz zrozumieć, co wprowadziło Cię w życiowy impas, jakie nieświadome kreacje zaprowadziły Cię w toksyczne relacje, jakie masz konflikty w podświadomości, jakie programy stanowią swoisty error w Twoim umyśle i jak to wszystko trzyma Cię w wewnętrznym zniewoleniu odbierając nadzieję.
Zapraszam Cię do nakreślenia drogi wyjścia z piekła Twojego umysłu. W tym kursie proponuję Ci metaforą studni wyjście z życiowego dna, po czym wychodząc poza studnię uwierzysz na nowo, że wokół jest wiosna. Gdy to zrobisz, będziesz sam potrafił przejść do fascynującego etapu, który nazywam dożywotnim rozwojem ludzkiego potencjału z uszanowaniem nadrzędnych praw wszechświata po to, by Bóg ujrzał w Tobie swój majestat. To moja definicja tzw. zbawienia i poczucia szczęścia.
ZAKUP
notifications_none

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

clear